Luksfery Seves Design

Luksfery Seves Design

Luksfery Seves Design. Producent kolekcji Pegasus oferuje swoim klientom montaż pustaków szklanych z uwzględnieniem minimalnej fugi 2 mm. Jest to specjalna seria oferująca luxfery o głębszym boku, dzięki czemu istnieje możliwość murowania pustaków z prawie niewidoczną fugą, przy zachowaniu odpowiedniego, stabilizującego zbrojenia prętami ocynkowanymi zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Szklane pustaki to również możliwość wyboru produktu w jednej z trzech opcji wykończenia. Do swoich potrzeb możemy wybrać luksfery podstawowe przezroczyste lub z dodatkową powłoką matową (satynowaniem) z jednej lub z dwóch stron powierzchni luksfera. Każdy z produktów dostępny jest również w wersji metalizowanej, która automatycznie podnosi walory estetyczne produktu i nadaje luksusu każdemu wnętrzu, gdzie są takie luksfery zamontowane.

SEVES DESIGN glassblocks 2

Luksfery bezbarwne

SEVES BASIC glassblocks 4

Luksfery barwione w masie

 

SEVES DESIGN glassblocks 2

Luksfery barwione powierzchniowo

SEVES BASIC glassblocks 4

Luksfery zakończeniowe

Luksfery Seves Design

Jeśli budujemy lub remontujemy dom albo mieszkanie i chcemy, aby nasze wnętrze zyskało niepowtarzalny i niebanalny a zarazem nowoczesny wygląd, warto uwzględnić w nim pustaki szklane jako doświetlenie pomieszczeń oraz samodzielną ozdobę pomieszczenia. Już podczas projektu takiej ścianki z luksferów lub okna z pustaków szklanych, warto zapoznać się z szeroką ofertą produktu i sposobami montażu, aby móc zaplanować końcowy efekt.

Producent Seves Design oferuje szeroki wybór szkła budowlanego w niesamowitych kolorach. Dostępna jest tu gama luksferów barwionych w masie, które mogą być stosowane również na zewnątrz i posiadają dwa rozmiary do wyboru: 19×19 cm oraz 19×9,5 cm. Drugą gamą produktową pustaków szklanych kolorowych jest kolekcja „Mendini” zaprojektowana przez uznanego w świecie architektury i sztuki projektanta, w której znajdziemy niebanalne kolory, takie jak np. cytrynowy, rubinowy, szmaragdowy i inne.