Luksfery Seves Design

Luksfery Seves Design

Luksfery Seves Design. Do budowy kabin prysznicowych stosowane są różne materiały. Jednym z nich są szklane bloki – luksfery, które przechodzą i ładnie załamują światło, ale nie widać, co jest po drugiej stronie. Luksfery są bardzo modne i dzięki nim można uzyskać ciekawą aranżację łazienki. Luxfery można wykorzystać do budowy całej ściany lub w połączeniu z innymi materiałami, co daje bardzo ciekawy efekt.

SEVES DESIGN glassblocks 2

Luksfery bezbarwne

SEVES BASIC glassblocks 4

Luksfery barwione

SEVES DESIGN glassblocks 2

Luksfery barwione powierzchniowo

SEVES BASIC glassblocks 4

Luksfery zakończeniowe

Luksfery Seves Design

Powierzchnie barwione kolorami. Jeśli budujesz lub odnawiasz dom, chcemy, aby wnętrze było interesujące. Podczas projektowania ścian działowych i zewnętrznych warto używać luksfery. W naszym sklepie znajdują się szklane bloki w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu możemy je idealnie dopasować do każdego wnętrza. Luksfery sprawiają, że pokój jest znacznie jaśniejszy i przyjemniejszy, a jednocześnie zapewnia intymność.

 

Producent luksferów to firma wyspecjalizowana w wytwarzaniu luksferów. Montaż szklane pustaki to fraza często wyszukiwana w Google. Luksfery Wrocław w tych miastach jest największy popyt na pustaki szklane. Jeżeli potrzebujesz zdjęcia realizacji, wpisz w Google luksfery galeria. Polecamy wenty do luksferów. Cena pustakow wahają się w zależności o rodzaju luksferów. Ciekawym produktem designerskim jest szkło podłogowe.