Luksfery La Rochere

Luksfery La Rochere

Luksfery La Rochere 

Polecamy luksfery barwione w masie. Dzisiejsze domy mogą wyglądać naprawdę niesamowicie i mogą przypominać te wszystkie magiczne miejsca prezentowane w bajkach. Jest to możliwe dzięki coraz to nowszym materiałom budowlanym. Przedstawicielami takich materiałów są luksusowe pustaki szklane. Takie luksfery radykalnie zmieniają pomieszczenie, choćby dlatego, że zwiększają ilość światła wpadającego do niego i tworzą piękne efekty świetlne.

la rochere glassblocks 3

Luksfery bezbarwne

la rochere glassblocks 1

Luksfery barwione

la rochere glassblocks 2

Luksfery barwione powierzchniowo

la rochere glassblocks 4

Specjalistyczne ognioodporne

Luksfery La Rochere

Nowa generacja pustaków szklanych, ich izolacja termiczna jest większa dzięki połączeniu części, pomiędzy którymi znajdują się puste przestrzenie powietrzne. Pustaki szklane można stosować nawet na ścianach zewnętrznych, nie martwiąc się o nasze ciepło. Mogę pomóc rozświetlić nasze mieszkanie i są one miłym zdobieniem, zastępując okna.

Producent pustaków szklanych to firma wyspecjalizowana w wytwarzaniu cegieł szklanych. Montaż pustaki szklane to fraza często wyszukiwana w Google. Luksfery Wrocław w tych miastach jest największy popyt na pustaki szklane. Jeżeli chcesz zdjęcia realizacji, wpisz w Google luksfery galeria. Polecamy wenty do luksferów. Cena pustakow wahają się w zależności o rodzaju luksferów. Ciekawym produktem designerskim jest szkło fusing.