Luksfery SEVES BASIC

Luksfery SEVES BASIC

Luksfery Seves Basic. Luksfery te często montowane są jako ściana kabiny prysznicowej, okna w łazience i jako okna w kotłowni, garażu i pomieszczeniu gospodarczym. Często są one wykonane z przeszklenia w magazynach i halach produkcyjnych, a także w budynkach użyteczności publicznej.

Bloczki szklane w kolorze to nie tylko samodzielny element dekoracyjny pomieszczenia, ale również darmowe światło. Takie rozwiązanie chętnie wykorzystywane jest w pokojach dziecięcych oraz szkołach i przedszkolach. W obiektach użyteczności publicznej, zdecydowanie chętniej montowane są luksfery bezbarwne, dające więcej światła.

SEVES BASIC glassblocks 4

Luksfery bezbarwne

SEVES BASIC glassblocks 4

Luksfery barwione powierzchniowo

SEVES BASIC glassblocks 4

Luksfery barwione w masie

Glass blocks end seals

Luksfery zakończeniowe

Luksfery SEVES BASIC

Luksfery Seves Basic. zeski producent oferuje nam szeroką gamę produktów bezbarwnych o różnych wzorach. Dostępne tu są zarówno luksfery przezroczyste, jak i matowe. Oferuje nam serię luksferów bezbarwnych o największym wyborze designerskich wzorów, w których każdy odnajdzie coś dla siebie. Do wybranych luksferów istnieje również dobranie pustaków szklanych zakończeniowych, które w elegancki sposób będą mogły wykończyć ściankę wolnostojącą.

Luksfery Seves Basic to również szeroki wybór produktów w kolorze. Mamy tu do wyboru dwa rodzaje barwienia kształtek szklanych. Pustaki szklane barwione w masie mają delikatne, pastelowe kolory i mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia. Natomiast pustaki szklane barwione powierzchniowo, mają dostępne bardziej intensywne oraz mniej popularne kolory, dzięki czemu możemy jak najbardziej dopasować się do wnętrza. Z uwagi na to, że barwienie jest na powierzchni luksfera i może się odbarwić, nie zaleca się stosowania tego rodzaju szkła budowlanego na zewnątrz ani w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności.